סדנאות

הסדנאות הן האמצעי ליצירת שפה אחידה בארגון, להצפת הנושאים שיש להטמיע בתהליך השיוני והשיפור. בסדנאות נעשה שימוש יצירתי בכלים ורבליים ולא ורבליים, נעשה שימוש בשאלונים, סימולציות, משחקי תפקידים, עבודה בקבוצות, עבודה בזוגות, הרצאות תוכן ותרגול מיומניות חדשות. בסדנאות שלנו נתחבר לעולם התוכן של הלקוחות, לשפה, להוויה, לעוצמות ולקשיים וניתן כלים לחשיבה מחודשת שניתן ליישמה למחרת בבוקר.

 

סדנאות מדף

תקשורת פנים ארגונית - בסדנה זו, נערכת היכרות מעמיקה בין העובדים, בין הממשקים. נערך תיאום ציפיות, דרישות ובקשות ונקבעים כללים לעבודה על פי הערכים, הייעוד והחזון. 

 

הנעת עובדים בארגון - מחקרי מוטיבציה חדשים מצביעים על הצורך של הפרט בארגון לממש את צרכי הצמיחה והלמידה שלו, ליצור תחושת משמעות ושייכות ולקבל משוב מתמיד ומתמשך מהמנהלים. בסדנה, ניתנים כלים לאבחון מוטיבציה בצוות ודרכים מעשיות לשיפור ההנעה וההנאה בעבודה.

 

"שוברים שחיקה"שחיקה היא תופעה מתפשטת ומדבקת בארגונים. מנהלים ועובדים שמודעים לעניין השחיקה ושאינם מתעלמים ממנה, יכולים ללמוד לבנות מנגנונים למניעה ולטיפול אפקטיבי בתופעה והשלכותיה. בסדנה, נערך אבחון אישי, מתקיים דיון וניתנים כלים להתמודדות. הסדנה כוללת שאלון, עריכת סימולציות וצפייה בסרטים. 

 

ניהול קונפליקטים - אם אין לכם קונפליקטים, סימן שאתם נמצאים בבית הקברות. במקום בו יש שני אנשים ויותר, יש קונפליקטים. בסדנה, נלמד על סוגי הקונפליקטים, מקורותיהם, נאפיין את סגנון ניהול הקונפליקט, נערוך סימולציות ונקבל כלים להתמודדות במצבי קונפליקט.

 

מנהיגות  - "מנהיגות" היא הכותר הנמכר ביותר אחרי "אהבה", כולנו רוצים לדעת איך לעשות זאת טוב יותר. בסדנה, נחקור את נושא העוצמות, הכישורים, החלומות והפחדים המונעים מאיתנו לעשות פריצת דרך. הכלי החשוב הוא העזה. 

 

תקשורת ואסרטיביות - התקשורת הבין אישית היא כלי מכריע לעבודת הצוות בארגון.  העובדים מגיעים מתרבויות שונות, ולכל תרבות ערכים, נורמות ודפוסי התנהגות המאפיינים אותה. אסרטיביות היא הדרך הדמוקרטית לעמוד על שלי מבלי לפגוע בזולת. בסדנה, מדייקים את הנוכחות התקשורתית על ידי העלאת המודעות, משוב ותרגול מצבים מחיי העבודה. 

 

חשיבה חיובית - הסדנה מבוססת על גישת הפסיכולוגיה החיובית הנחקרת בעשרים השנים האחרונות, ומניחה כי על ידי כלים כמו גילוי העוצמות, מכתבי תודה וכתיבת יומן יומי ניתן להעלות 

 את ההערכה העצמית והמימוש העצמי. 

 

IMG 2884IMG 2879

 כלי עזר יצירתיים בסדנאות...